אודות החברה

רתם יהלום

החברה בבעלות היזם אדי שקד בעל תואר .B.A בכלכלה ומנהל עסקים.

עיקר פעילותה של החברה בצפון הארץ נזקפת לזכות סטנדרטים גבוהים בבנייה למגורים ומבני מסחר. החברה חרתה על דגלה להעניק יחס אישי לקהל לקוחותיה. כיום לחברה פרויקטים בביצוע בכרמיאל, בטבעון, בעכו ובחיפה, והיא השלימה ומסרה פרויקטים בקריות ובחיפה.

 

בראל א.ב. הנדסה ובניה בע”מ

מייסד ובעלי החברה, מר אריאל בבלי, בעל תואר ראשון .B.Sc בהנדסת בניין, ומר סאפי אלשייך, סמנכ״ל הנדסה ושותף בפעילות היזמית של החברה ובעל תואר ראשון .B.Sc בהנדסת בניין ועשרות שנים של ניסיון בתחום הבנייה.

החברה מחזיקה בסיווג קבלני ג’ 5 (הסיווג הקבלני הגבוה בישראל) ומתמחה בניהול ביצוע וייזום פרויקטים למגורים. הידע והמקצועיות של הצוות הניהולי המנוסה מאפשר לחברה ליישם פתרונות טכנולוגיים חדישים ומתקדמים, על מנת לשפר את איכות וסטנדרט הבנייה, תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים לכ- 3000 יח”ד שהחברה מבצעת כיום.

שמגר וקנין

מנכ״ל החברה ובעליה הוא שמגר וקנין, בוגר תואר ראשון ושני במסלול דוקטורט בהנדסת בניין בטכניון. שמגר זוקף לזכותו שנים רבות של ניסיון בתחום ההנדסה, ניהול תכנון ורישוי, פיקוח על ביצוע פרויקטים, ניהול לוחות זמנים ותקציבים.

כיום לחברה פרויקטים בהיקף כולל של כ־2,000 יח״ד בכל רחבי הארץ: בגדרה, בעתלית, בחיפה, בקריית מוצקין, בקריית טבעון, בעכו, בכרמיאל ובנהריה.