תכנית מחיר למשתכן

החברות ״רתם יהלום״, ״בראל א.ב. הנדסה ובנייה בע״מ״ ו״שמגר וקנין״ מברכות אתכם על זכייתכם בפרויקט ״מחיר למשתכן״ ובאפשרות לקחת חלק בפרויקט ״כרמים״. הזכייה מאפשרת לכם לרכוש דירה במחיר חסר תקדים ולקחת חלק בפרויקט בשכונת הכרם בעכו.

 • שלב 1
  הצגת הפרויקט

  נציגינו יזמנו אתכם ליום עיון שבו יוסבר בפירוט על הפרויקט לרבות לגבי לוחות זמנים ומחירים. מטרת יום זה שתקבלו את המידע הנדרש על מנת שתגיעו מוכנים לשלב השני, בחירת הדירות שלכם. לאחר סיום ימי העיון יפנו אליכם נציגינו על מנת לזמנכם לפגישה אישית לצורך בחירת הדירה. סדר בחירת הדירות הינו בהתאם למספר הסידורי המופיע בתוצאות ההגרלה.

  בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מספר בניין, דירה). כאשר מומלץ להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה. אנו נעדכן מעת לעת באתר החברה את מלאי הדירות הקיים. מומלץ להיכנס ולבדוק על מנת לדעת מראש אילו דירות נותרו פנויות.

 • שלב 2
  בחירת הדירות

  במעמד בחירת הדירה עליכם להציג את האישורים הנדרשים, לרבות הודעת זכייה ותעודת זהות (לא רישיון נהיגה). אם רק אחד/ת מבני הזוג מגיע, עליו להגיע עם ייפוי כח חתום. במקרה ושני בני הזוג לא יכולים להגיע ומעוניינים לשלוח נציג, הנציג יגיע עם ייפוי כוח נוטריוני בלבד עפ״י נוסח החברה.

  עפ״י הוראות משרד השיכון, לכל זוכה יוקצו עד 45 דקות לפגישת בחירת הדירה וחתימה על טופס הרשמה לדירה. במעמד החתימה על טופס בחירת הדירה תשולם מקדמה בסך 2,000 ש״ח על חשבון הדירה הנבחרת. לאחר בחירת הדירה לא ניתן לשנות את הבחירה.
  בתום ימי בחירת הדירות, נתאם עמכם מועד לחתימת הסכם המכר.

 • שלב 3
  חתימת הסכם מכר

  ביום חתימת ההסכם יש להגיע עם אישור הזכייה ותעודת זהות (לא רישיון נהיגה). אם רק אחד/ת מבני הזוג מגיע, עליו להגיע עם ייפוי כוח חתום.

  במקרה ששני בני הזוג לא יכולים להגיע ומעוניינים לשלוח נציג לחתימה, הנציג יגיע עם ייפוי כוח נוטריוני בלבד עפ״י נוסח החברה. במעמד זה ייחתם הסכם המכר לדריה הנבחרת יוסבר לרוכשים המשך תהליך רכישת הדירה.